Jak przechowywać motocykl? Specjalny boks rozwiąże ten problem

0
168
przechowywanie motocykla

Przechowywanie motocyklu wcale nie jest tak proste i oczywiste, jak wielu osobom może się wydawać. Jest to problematyczne zwłaszcza w dużych aglomeracjach, gdzie mieszkańcy nie mają do swojej dyspozycji dużych, prywatnych garaży, a najczęściej jedynie miejsce postojowe. Jak w takiej sytuacji przechowywać motocykl? Podpowiadamy.

Przechowywanie motocyklu

Jest wielu fanów jednośladów, których od zakupu maszyny powstrzymuje brak odpowiedniego miejsca do jej przechowywania. Na szczęście rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Musisz pamiętać o tym, że motocykl powinien stacjonować w miejscu możliwie suchym, ponieważ tylko wtedy będziesz mógł go utrzymać we właściwym stanie technicznym. To szczególnie istotne jesienią oraz zimą, kiedy temperatura na zewnątrz spada. Na pewno dobrym rozwiązaniem nie będzie trzymanie motoru na świeżym powietrzu. Jeżeli jesteś szczęściarzem i mieszkasz w domu jednorodzinnym, masz problem z głowy, ponieważ wtedy możesz wstawić motor do swojego przydomowego garażu.

Jeżeli mieszkasz na starym osiedlu, tzw. blokowisku z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych, możesz mieć spory problem z przechowywaniem motoru. Niektóre osoby decydują się trzymać jednoślad w piwnicy, choć tam miejsce również jest ograniczone. Inni z kolei wynajmują garaże, które są często dostępne na tego typu osiedlach.

A co z nowym budownictwem? W tego typu blokach mamy do czynienia najczęściej z parkingami podziemnymi, gdzie brakuje komórek lokatorskich, za to są miejsce postojowe. Boksy motocyklowe mogą okazać się w tym przypadku absolutnym strzałem w dziesiątkę.

Boksy motocyklowe dla wymagających

W sklepie internetowym Dr Construct znajdziesz dwa rodzaju boksów na motocykle. Zostały one stworzone z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa i ochrony Twoich pojazdów. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które znalazło wielu zwolenników i gwarantuje komfort użytkowania przez długi czas. Boksy motocyklowe https://drconstruct.pl/boks-na-motocykl/ są tworzone z drutu cynkowego albo specjalnych lameli. Są estetyczne, a przy tym gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych maszyn. Gwarantują optymalne proporcje pomiędzy ochroną prywatności użytkowników, a przy tym zapewniają też wentylację, która jest niezbędna podczas przechowywania motocyklu.

Wentylacja jest naturalna, a więc możesz tam przechowywać nie tylko motor, ale też inne rzeczy, takie jak kask czy strój na motor. Co ważne tego typu rozwiązanie chroni przed uszkodzeniami maszyny, a także przed kradzieżą. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają prywatne miejsce parkingowe i zależy im na tym, aby przechowywać tam nie samochód, a właśnie jednoślad, taki jak motor czy skuter. Oczywiście wielkość można swobodnie dopasować indywidualnie do swoich potrzeb. Zdecydowanie warto skorzystać z tego rozwiązania, o ile jesteś fanem jazdy na motocyklu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here