Przedmioty do biura

0
1349
Przedmioty do biura

Nieważne, czy mały kącik wygospodarowany na biurko w pokoju, czy własne biuro – miejsce do pracy musi być kreatywne! Dobre oświetlenie, odpowiednia organizacja na blacie czy na ścianie, ulubiona muzyka wydobywana z bezprzewodowych głośników, wieszak do odwieszenia czasopism pomogą nam kreatywnie uporządkować przestrzeń wokół siebie. A więc, do pracy!

Urządzając miejsce pracy, warto pamiętać, aby przestrzeń pozwalała na efektywne wykonywanie codziennych zadań i zapewniała komfort. Niebanalne przedmioty do biura, jak też domowego kącika kreatywnych działań wyzwalają w człowieku chęci potrzebne do skutecznej realizacji wyznaczonych zadań. W ramach naszego zestawu, przygotowaliśmy dla Was przedmioty do biura, które świetnie sprawdzą się podczas pracy i tworzą ciekawy i uzupełniający się zestaw.

Organizacja miejsca pracy nie ogranicza się jedynie do blatu biurka. Dlaczego nie wykorzystać także ścian? Zaprojektowany przez Oskara Ziętę wieszak DRAB w kształcie drabiny, to ciekawe rozwiązanie, które pozwoli na oszczędność przestrzeni, zapewniając równocześnie wysoką użyteczność. Do uporządkowania przedmiotów biurowych świetnie sprawdzi się także Wallorganizer, czyli filcowy organizer na ścianę zaprojektowany przez Boogie Design. Wykonany jest z ekologicznego filcu recyklingowego. Po zawieszeniu nad biurkiem, pozwala na szybki dostęp do najważniejszych przedmiotów. A by nie mieć kontrolę nad czasem – warto zawiesić stylowy zegar, taki jak Corona zaprojektowana przez Authentics.

Dobrym pomysłem odnośnie organizacji miejsca pracy jest także ograniczenie niepotrzebnych rzeczy. Wiele osób nie wyobraża sobie pracy bez muzyki. Aby jednak nie plątać się wśród kabli od słuchawek lub głośników, można pomyśleć o głośniku bezprzewodowym. Działający za pośrednictwem technologii bluetooth głośnik Kakkoii pozwala cieszyć się ulubioną muzyką bez nadmiernego wykorzystania przestrzeni.

Duże możliwości, jeśli chodzi o oświetlenie przestrzeni roboczej daje lampa Loop Line, którą zaprojektowana Pani Jurek. Długi zwój kabla pozwala na przemieszczanie się z nią w ramach pomieszczenia i dzięki użyciu uchwytów i haków może oświetlać odpowiednią na daną chwilę przestrzeń. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie minimalizm połączony z wysoką użytecznością.

Co jest istotne, aby komfortowo się pracowało? Siedzenie. Będąc skazanym na kilka godzin pracy przy komputerze, warto zadbać o krzesło, które zapewni wygodę podczas pracy nad aktualnymi projektami. Takie jest właśnie krzesło Wait od Authentics. Nieodzownym elementem, który sprzyja kreatywnej pracy jest kubek kawy lub herbaty (zależnie od upodobań). Pojemne i atrakcyjne naczynie jak kubek Mopsdesign uprzyjemni popijanie ulubionego napoju podczas pracy.

Czasami musimy opuścić miejsce naszej pracy, by coś załatwić. Wtedy możemy zapakować najważniejsze rzeczy do torby typu Junior i w drogę! Filcowa torba Purol Design posiada wiele przegródek, dzięki czemu najważniejsze rzeczy możemy mieć zawsze ze sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here