Woolet – sprytny portfel, którego nie jesteś w stanie zgubić!

0
2901
Woolet

Żyjemy w czasach, kiedy tempo życia nieraz sprawia, że ciężko jest pamiętać o wszystkich przedmiotach, których używamy na co dzień. Jest to jednak szczególnie niebezpieczne w sytuacji, kiedy chodzi o tak ważną rzecz, jaką jest portfel, gdzie trzymamy nasze pieniądze, karty płatnicze i dokumenty. Aby móc ochronić najcenniejsze przedmioty, został stworzony Woolet – sprytny portfel, którego nie jesteś w stanie zgubić! Jak to działa?

Woolet jest produktem wyposażonym w technologię, dzięki której użytkownik błyskawicznie zostanie zaalarmowany o oddaleniu się portfela. Wykorzystywana jest do tego aplikacja mobilna dla systemów iOS i Android, wykorzystująca technologię bluetooth, łącząca się bezpośrednio z małym sensorem wbudowanym w portfelu. Dzięki samo-ładującej się baterii, nie musisz się martwić o bezpieczeństwo – Woolet jest zawsze zwarty i gotowy do drogi.

Wbudowany w aplikację radar pozwoli łatwo zlokalizować portfel lub klucze. Telefon dosłownie zacznie szczekać, informując użytkownika o oddalonym portfelu i naprowadzając na jego lokalizację. System działa oczywiście w obie strony: jeśli zostawisz gdzieś swój telefon, to Woolet powiadomi Cię o tym!

Jeśli chodzi o design i wykonanie, może zaskoczyć wyjątkowo lekka konstrukcja Wooleta, do produkcji którego wykorzystano najwyższej jakości mocną skórę, a sam portfel jest wyjątkowo cienki – jego grubość to jedynie 9,9 mm. Mieści się w nim bez problemów każda waluta, w tym dolary, brytyjskie funty i Euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here