Wypełnij swoją przesyłkę ekologicznie!

0
1824

Wypełnienie przesyłek to nie lada wyzwanie, zwłaszcza kiedy do zapakowania jest produkt wymagający wysokiej ochrony podczas drogi do klienta. Mając na uwadze ochronę planety poszukujemy wypełnień ekologicznych, z recyklingu, jednak nie każdy wypełniacz spełnia dwie funkcje jednocześnie – ochrony i pięknego wyeksponowania produktu.

Co wyróżnia wypełnienie w postaci wiórek papierowych?

Wypełnienie w formie wiórek papierowych wyróżnia od innych tradycyjnych wypełniaczy połączenie tych dwóch funkcji. Zapewniają ochronę produktów amortyzując negatywne wstrząsy, przez co zapakowany produkt dociera do klienta w stanie nienaruszonym. Perfekcyjnie wypełniają przestrzeń opakowania i otulają produkt. Dodatkowo wióra papierowe rewelacyjnie eksponują, uwydatniając atuty produktu. Niski współczynnik pylenia sprawia, że wiórka papierowe są wygodne w użyciu i pozytywnie wpływają na walory estetyczne pakowanej przesyłki. Kolejnym powodem, który sprawia, że klienci wybierają wiórka papierowe to szeroka gama kolorystyczna. Wiórka w neutralnych kolorach bieli i kraftu podkreślą ekologiczny charakter przesyłki, natomiast te w intensywnych odcieniach przyciągną uwagę każdego odbiorcy.

Surowcem, z którego produkowane są wiórka papierowe jest papier co sprawia, że jest to wypełniacz w pełni przyjazny środowisku. Wypełnienie zostało zaprojektowane w myśl idei zero waste, przez co może być wykorzystywane wielokrotnie nie tracąc swoich walorów estetycznych. Wykorzystując wiórka papierowe wiele razy zmniejszasz się współczynnik generowanych odpadów.

Praktyczny i efektywny barwiony karbowany papier wypełniający rewelacyjnie ochroni każdy nawet bardzo wrażliwy produkt. Wiórka znacznie zwiększają swoją objętość i sprężynując chronią umieszczone w nich produkty, są zarazem estetyczne, eleganckie, bezpieczne i co najważniejsze ekologiczne. Włókna papieru wypełniającego w postaci zygzaków utrzymują swój kształt i są odporne na zgniatanie, dzięki czemu towar jest w odpowiedni sposób zabezpieczony i unieruchomiony. Kolorowy papier wypełniający jest idealnym rozwiązaniem do pakowania prezentów firmowych, szklanek, porcelany, świec, wyrobów, koszy z owocami, koszy z kosmetykami i dekoracji świątecznych i innych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here